Гімалайська рожева сіль це
унікальний джерело природних мінералів!
дрібного помола
Натуральна гімалайська рожева сіль дістала свою назву завдяки одному з основних місць зародження й унікальному складу. Вона є джерелом понад 25 натуральних мікроелементів і мінералів , корисних для людини, тоді як до складу кухонної солі входить лише 2 натрій (Na) і хлор (Cl). Великий відсоток гімалайської солі становить залізо (Fe), калій (K), кальцій (Ca), магній (Mg) , завдяки чому вона набула природний рожевий колір . Вона видобувається вручну, біля підніжжя Гімалайських гір, без хімічної та термічної обробки.
Гімалайська рожева сіль відповідає сучасному тренду — чарівному захопленню правильним харчуванням , що змушує переглянути погляди на звичні речі.
Замініть звичайну «шкідну сіль» ( Оскільки насправді натуральний колір кам'яної солі дуже темний, тому її освітлюють штучно, використовуючи хімікати — антикомкователі та високу температуру) корисною альтернативою — рожевою гімалайською сіллю, , яку добувають біля підніжжя Гімалайських гір. Єдине у світі її родовища міститься в соляних копях Кх'юра в Пакистані. Рожевий колір і корисний склад сіль отримала завдяки вулканічній магмі, яка мільйони років тому стікала горами в морську воду, насичуючи її мікроелементами та мінералами.
ТОП 10 корисних властивостей гімалайської рожевої солі:
1. Це унікальний джерело мінімум 25 корисних мікроелементів: в її складі залізо, калій, кальцій, магній, мідь та йод, які збереглися в природній формі. Вони засвоюються організмом на 100% на клітинному рівні, не піддаючись перетворенням у процесі обміну речовин. Регулярне використання рожевої солі забезпечує організм усіма необхідними мінералами та мікроелементами.
2. Рожева сіль — найчистіша у світі , вона видобувається тільки вручну та не піддається термічному або хімічному обробленню . Завдяки цьому корисні частинки потрапляють у ваш організм у первісному вигляді, без шкідливих домішок. Порівняйте: кам'яну сіль добувають шахтним способом за допомогою комбайнів, виварювальну — вимиванням у формі розсолу. Іншими словами, чим менш очищена та перероблена сіль — тим корисніша вона для організму.
3. О являючись у тілі людини, гімалайська сіль виділяє іони, які руйнують шкідливі молекулярні зв'язки — сольові відкладення, склеротичні нарости на судинах. Під час випаровування гімалайської солі повітря насичується корисним натрієм.
4. Це найкраще засіб для очищення організму від шлаків і токсинів . Її розчин ефективно відновлює організм і омолоджує шкіру .
5. Застосування рожевої солі відновлює водно-сольовий обмін і підтримує його баланс, адже вона не затримує рідину в тканинах, як кухонна сіль, і, крім того, містить необхідні електроліти, що перешкоджають зневодненню.
6. Величезна користь гімалайської рожевої солі в лікуванні захворювань опорно-рухової системи. Її вживання позбавляє болів у суглобах: для цього рекомендується приймати теплі ванни з додаванням пілочки сольового розчину.
7. Це чудовий спосіб уникнути проблем зі шкірою . Її використовують у лікуванні акне (запалення сальних залоз), вугрової висипки та навіть псоріазу. Сіль «витягує» з епідермісу токсини, має унікальні очисні та відлущувальні властивості.
8. Сольові ванни для схуднення також широко використовуються в косметології: рожева сіль покращує обмін речовин, допомагає організму спалювати надлишки жиру та не затримує рідину. Крім того, скраб на основі трояндової солі з додаванням меду або кавової гущі чудово тонізує шкіру, забезпечуючи антицелюлітний ефект, роблячи її пружною та гладкою. Також ванни з трояндовою сіллю діють заспокійливо на організм людини та надають загальний терапевтичний ефект.
9. Гімалайську сіль застосовують як унікальний лікувальний метод — спелеотератипії. пацієнтки перебувають у спеціальній соляній печері, де повітря насичене корисними іонами. Спелеотерапія стабілізує стан центральної нервової системи, ефективно лікує астму, алергії, знижує втому, позбавляє хронічної втоми та безсоння.
10. Гімалайська рожева сіль — чудовий спосіб підвищення імунітету . Її кристали допомагають боротися з респіраторними захворюваннями, їх використовують як профілактику грипу, а інгаляції із сіллю позбавлять вас синуситу (запалення навколоносових пазух) і сухого кашлю. Для профілактики гаймориту чайну ложку солі розведіть на склянку теплої води, кілька разів втягніть розчин носом і виплюньте. Можна також промивати ніздрі, використовуючи гумовий балончик-грушу.
Строк виробництва: Пакистан.
Вага упаковки: 1000 г
Основні | |
---|---|
Упаковка | Пакет |
Тип | Рожева сіль |
Вага | 1 кг |
Країна виробник | Пакистан |
- Ціна: 110 ₴