Спіруліна в порошку,
упаковка 100г
У середині XX століття вчені відкрили спіруліну – унікальну корисну водорість, біологічно активний організм, який існує на Землі вже багато століть.
Спіруліна - це дуже потужна харчова добавка, яка є великим джерелом поживних речовин і займає почесну нішу в сфері здорового харчування. Цей вид синьо-зелених водоростей містить до 70% білка і є добрим джерелом хлорофілу, вітамінів групи В, вітаміну Е і заліза. Порошок спіруліни містить жирні кислоти і має у своєму складі вміст бета - каротину більше, ніж у моркві.
З давніх часів, використовувана за свої численні поживні цінності, спіруліна і сьогодні як і раніше популярна як противірусний засіб, як антиоксидант, гіполіпідемічний агент і якдопоміжний засіб для зниження ваги.
Спіруліна ( Spirulina platentis ) – дуже корисна синьо-зелена водорость, що володіє особливим біохімічним складом, завдяки якому вона може використовуватися для нормалізації фізіологічних функцій організму, його оздоровлення і профілактики різних хвороб. Також є унікальним продуктом для вегетаріанців, веганів, сироїдів, спортсменів та прихильників здорового способу життя.
Спіруліна містить абсолютно всі речовини, необхідні людині для нормальної життєдіяльності, і вони засвоюються організмом значно легше, ніж аналогічні з інших продуктів.
1 грам порошку спіруліни містить більше корисних речовин, ніж 1 кілограм свіжих овочів і фруктів . За рахунок цього, у бажаючих схуднути, знижується апетит і швидко наповнюється шлунок, а разом з ним і енергією організм. До того ж з пирулина більш ніж інші природні продукти містить повноцінний білок (60-70%), завдяки цьому процес схуднення проходить без втрат для організму. Для порівняння, улюблена худеющими риба і куряча грудка містять не більше 30% білка.
Спіруліна містить макро - і мікроелементами, необхідними для нормального перебігу обмінних процесів в організмі. У ній сконцентровані такі найважливіші вітаміни – А, В1, В2, В3, В6, В12, РР, ботин, фолієва кислота, інозитол, пантотенат, С і Е - не синтетичні, як в аптечних полівітаміни, у натуральні, синтезовані живими клітинами. Їх прийом незрівнянно ефективніше.
Заліза в спіруліні більше в 50 разів ніж в печінці, і воно легко усвояемом вигляді.
Фікоцианін - фермент є одним з основних складових спіруліни, завдяки якому вона має синюватий відтінок. Ця речовина майже не зустрічається в природі, а в цій унікальній водорості його близько 20%. Він володіє широким спектром антимікробної та противірусної дії, також регулює функції стовбурових клітин, зміцнює імунітет.
Завдяки вмісту амінокислоти цистин, спіруліна є хорошим антиоксидантом і бере участь у процесі очищення крові, виводить шлаки, токсини і важкі солі з організму.
Також у складі спіруліни сконцентровані такі важливі мінерали, як кальцій, фосфор, магній, цинк, йод, мідь, селен і величезна кількість речовин, необхідних для функціонування основних систем життєдіяльності людини. Кальцій, що міститься в спіруліні, максимально засвоюється організмом. Жири у вигляді ненасичених жирних кислот в оптимальному кількості, вони нормалізують холестериновий обмін і багато іншого.
Корисні властивості спіруліни досі вивчаються, але експертам поки не вдалося визначити, яким чином водорість здатна накопичувати в собі тисячі корисних речовин. Її поживна цінність перевершує будь-який, навіть самий калорійний продукт тваринного походження – білка в ній більше, ніж в перепелиних яйцях, червоній рибі та ікрі.
Протипоказання: так як до складу цієї водорості входять тільки корисні речовини, шкоди організму здорової людини вона заподіяти не може. Протипоказана спіруліна літнім людям, дітям до 5-ти років, а також людям, які страждають нирковою недостатністю, артеріальною гіпертензією, при наявності серйозних хронічних захворювань – проконсультуйтеся з лікарем.
Користь спіруліни
Ця унікальна водорість застосовується в медицині, дієтології та косметології . З спіруліни виробляють корисні добавки для спортивного харчування, що вона входить до складу препаратів для схуднення. На основі цієї мікроводорості готують цілющі маски для шкіри і волосся. Але найширше застосування спіруліна знайшла в медицині при лікуванні серйозних захворювань.
Корисні властивості спіруліни:
- Збагачення організму вітамінами і мінералами;
- Зниження небезпечного рівня цукру в крові у діабетиків;
- Придушення всіх різновидів грипу;
- Прискорення регенерації шкіри;
- Підвищення стійкості організму до радіаційного опромінення;
- Відновлення імунітету;
- Виведення з організму шкідливих речовин;
- Профілактика онкозахворювань, імунодефіциту, алергічних проявів.
Сьогодні експертами доведено величезна користь спіруліни для людини – вона лікує не окремі захворювання, а сприятливо впливає на весь організм, змушуючи його відновлювати порушені функції внутрішніх органів і оновлювати їх. Спіруліна дає силу і енергію, змушує протистояти будь-яким інфекційним та вірусним захворюваням.
Рекомендації по прийому
Ця корисна водорість випускається у формі капсул, таблеток, порошку, а також може бути компонентом лікарських препаратів. Спіруліна використовується в профілактичних і лікувальних цілях, а курс лікування зазвичай становить 1-3 місяці.
Профілактична доза для дорослої людини становить 2-3 грама в день, для дітей – 1 грам на добу.Краще всього приймати спіруліну вранці натщесерце, запиваючи великою кількістю простої негазованої води (1-2 склянки). Якщо є захворювання травної системи, препарат краще приймати разом з їжею .
Для людей активного способу життя, при підвищених фізичних і психічних навантаженнях, у лікувальних цілях – доза збільшується до 4-5 г в день. Для нормалізації метаболізму і зменшення рівня цукру в крові 2-3г спіруліни приймають перед кожним прийомом їжі (через 20-30 хвилин). Кількість рідини (води) під час курсу прийому спіруліни рекомендується збільшити для кращого виведення з організму шлаків.
Порошок спіруліни застосовується як приправа до готових перших і других страв , з натуральними соками, кисломолочними продуктами, іншими напоями.
Спіруліна для схуднення
Якщо приймати капсули до їжі, всі поживні речовини, що надходять в організм, будуть краще засвоюватися. При схудненні рекомендується пропустити вечерю, вжити 4 грама спіруліни і запити її 2-3 склянками рідини.
Введення спіруліни в раціон людини дозволяє швидко позбутися від токсинів, шлаків і налагодити метаболізм.
Проте чіткого докази того, що спіруліна сприяє спалюванню жиру, сьогодні науковцями не виявлено. Ця цінна водорість очищує організм, виводить шлаки, сприяє швидкому обміну речовин, а це не може не позначитися на зовнішньому вигляді. Як додаткову харчову добавку у програмі схуднення її рекомендують застосовувати в кількості двох таблеток за півгодини до сніданку.
Спіруліна для волосся
Унікальні властивості спіруліни дозволяють їй широко застосовуватися в косметології, адже вона є потужним антиоксидантом і містить корисні для шкіри речовини. На її основі розробляються поживні і омолоджуючі маски для обличчя, а для прискорення росту волосся і додання їм здорового блиску достатньо одного-двох курсів лікування препаратами на основі водорості.
Це пояснюється гігантським вмістом у спіруліні білка, цинку, марганцю, комплексу вітамінів та амінокислот. Тільки в цій водорості є гамма-лінолева кислота, яка присутня лише у грудному молоці та деяких оліях. Ця речовина здатна зберігати цілісність клітин м'язів, епідермісу, а також сприяти формуванню і оновлення клітинних мембран.
На основі спіруліни готують омолоджуючі, живильні і відновлюють маски.
Корисні маски для обличчя зі спіруліною можна готувати в домашніх умовах . Для їх приготування потрібно використовувати її у порошкоподібному стані. Для сухої шкіри рекомендується маска з рівними пропорціями сметани, вівсянки та спіруліни. До складу омолоджуючих масок крім водорості містять желатин, дріжджі або яєчний білок.
Живильні маски на основі спіруліни тонізують шкіру, знімають почервоніння, покращує її тонус і розгладжують дрібні зморшки. Якщо до порошку водорості додати відвар ромашки і частина соди, вийде прекрасний засіб від вугрової висипки і жирного блиску.
При випаданні волосся, зменшенні їх блиску і вираженої тонкості рекомендується поновлююча маска. Для її приготування необхідно: Свіжі жовтки(3 шт.);Темне пиво(70 г); Олія кокоса(140 г);Лимонний сік(70 г). Інгредієнти інтенсивно змішуються, додається ложка порошку спируліни, а потім отримана суміш наноситься на сухе волосся(на 20-30 хвилин). Ця маска відновлює структуру пошкодженого волосся, живить їх, повертає їм блиск і силу.
Отже, спіруліна - це справжня криниця вітамінів, унікальна водорость з багатим складом. За результатами досліджень японських учених, ця водорость є продуктом майбутнього і незабаром буде включена в щоденний раціон усього людства. Збільшення тривалості життя і здорових людей в Японії зв'язують саме із вживанням дарів моря, у тому числі і спируліни.
Тому, якщо Ви хочете зберегти молодість і здоров'я, поліпшити самопочуття і наситити організм цінними вітамінами і мікроелементами, зверніть увагу на спіруліну – спіралевидну мікроводорость з колосальною кількістю корисних властивостей!
Харчова цінність: білки - 5,5 г, жири - 7,7 г, вуглеводи - 23,9 г
Енергетична цінність на 100 г: 290 ккал
Умови зберігання: Зберігати в сухому прохолодному місці. Не допускати потрапляння вологи після розтину.
Термін придатності: 2 роки.
Країна походження: Китай
Основні | |
---|---|
Вага | 100 г |
Країна виробник | Китай |
Упаковка | Дой-пак |
Склад | водорость спіруліна (Spirulina platentis) |
Виробник | БЕТ |
Форма випуску | Порошок |
- Ціна: 120 ₴